ul. Długa 297, Olsztyn
(123) 456-7890

Korzyści z kredytu na mieszkanie w Nordea Banku

mieszkanieNordea Bank skredytuje zakup nieruchomości czy budowę domu przez klienta, który oczywiście spełni wymagania kredytowe i będzie posiadał określoną zdolność. Zabezpieczeniem kredytu na mieszkanie jest hipoteka ustanowiona na nieruchomości.

Kredyt hipoteczny w Nordea Banku można zaciągnąć szybko i łatwo, bez konieczności dopełniania wielu formalności, obecnych w innych bankach. Możliwe jest sfinansowanie za pośrednictwem kredytu na mieszkanie wielu celów kredytowania. Wystarczy więc zaciągnąć jeden kredyt mieszkaniowy, aby kupić dom, wyremontować go albo rozbudować. Nordea bank pozwala swoim kredytobiorcom na wielokrotną zmianę waluty kredytowania, a także na finansowanie budowy domu na każdym z etapów inwestycji.

Szybka procedura przyznawania kredytu i wydawania decyzji kredytowych sprawia, że sfinansowanie zakupu nieruchomości odbywa się szybko i sprawnie. Na każdym z etapów ubiegania się o kredyt hipoteczny w Nordea Banku klient może liczyć na pomoc profesjonalnego doradcy kredytowego. W gestii kredytobiorcy zaciągającego kredyt na mieszkanie leży decyzja co do waluty wypłaty i spłaty kredytu. Istnieje możliwość wybrania również dogodnego dnia miesiąca, w którym klient będzie dokonywał spłaty kredytu. Nordea Bank pozwala raz w roku na wakacje kredytowe i usługa ta jest w pełni bezpłatna. W Nordea Banku występują dogodne dla klienta, atrakcyjne warunki ubezpieczeń – na życie i majątkowe.

Dodaj komentarz